محل تبلیغات شما

تیم ملی دوومیدانی ایران به توکیو رسید

ایسنا: هم‌زمان با ورود تیم ملی دو و میدانی به توکیو، ورزشکاران رشته‌های تکواندو و تنیس روی میز راهی تهران شدند.

تیم ملی دوومیدانی ایران به توکیو رسید

تیم ملی دوومیدانی ایران  با ترکیب احسان حدادی(پرتاب دیسک) و فرزانه فصیحی و حسن تفتیان(۱۰۰متر) که شب گذشته برای حضور در بازی‌های المپیک، تهران را به مقصد توکیو ترک کرده بودند، وارد توکیو شدند.

مسابقات دوومیدانی هشتم مردادماه آغاز می‌شود و نمابندگان ایران به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

هم‌زمان با ورود تیم ملی دوومیدانی، تیم‌های ملی تکواندو و تنیس روی میز حاضر در بازی‌های المپیک، لحظاتی پیش توکیو را به مقصد تهران ترک کردند و پیش از ظهر فردا(سه‌شنبه ۵ مردادماه) وارد کشور می‌شوند.

دلیل عدم تغییر طرح لباس ایران در افتتاحیه المپیک مشخص شد/ ماسک مترویی روی صورت المپیکی‌های ایران

ترامپ: خوشحال‌ترین افراد در جهان از باخت من، رهبران چین و ایران هستند/ یک ساعته با ایران توافق می‌کنم

ادعاهای بی‌اساس و اظهارات خصمانه نتانیاهو علیه ایران/ بازگشت به توافق ناقص هسته‌ای ایران» اشتباه است

معرفی فروشگاه خانه چین

12 بهترین کیسه خواب برای نوزادان و کودکان نوپا

چگونه به شکل EYEBROWS LIKE حرفه ای استفاده کنید

ملی ,تیم ,توکیو ,دوومیدانی ,روی ,تهران ,تیم ملی ,ملی دوومیدانی ,ایران به ,به مقصد ,تکواندو و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوربین مداربسته تفریحی ساخت انواع کباب پزهای تابشی اتوماتیک شیدپخت مداد رنگی کرونا ویروس2020 پیش به سوی دنیایی بهتر رکوع چگونه باشد بهتر است WPCPLUS درس تو با من بخون beutyland