محل تبلیغات شما

چگونه اسباب بازی طراح خود را بسازید یا یک تجارت کوچک جدید را شروع کنید

مقدمه: نحوه ساخت اسباب بازی طراح شخصی خود یا شروع یک تجارت کوچک جدیدHow to Manufacture Your Own Designer Toy or Start a New Small Business

bryanbrutherford

How to 3d Print and Finish BIG STUFF.with a little printer.

Making Designer Toys Part II (better molds)

فروشگاه اسباب بازی
http://www.gamingtools.ir/

Remote Controlled Lobster

می خواهم با افشای کامل شروع کنم. من یک طراح صنعتی آموزش دیده و متخصص هستم. من 15 سال گذشته را عمیقا در هر دو روش سنتی و برش لبه سازی و نمونه های اولیه غوطه ور کرده ام. این پروژه خاص به دلیل تمام آنچه آموخته ام و ابزارهایی که از طریق روابط حرفه ای به آنها دسترسی دارم امکان پذیر است. با این حال ، به دلیل این زمان شگفت انگیز که ما در اکثر این ابزارها زندگی می کنیم دسترسی آسان تر و آسان تر می شویم.

این اولین دستورالعمل من است ، من در درجه اول علاقه مندم تا روند خود را به اشتراک بگذارم زیرا سرگرم کننده زیادی با آن داشتم و همچنین می خواهم ساختن بیشتری را تشویق کنم. دومین دلیل کمتر ذاتی برای ارسال ، ورود به "ایجاد چالش واقعی" است. اگرچه من به برخی از ابزارهای شگفت انگیز دسترسی دارم که پروژه های شخصی من همیشه محدود به مرزهای روابط حرفه ای من است. دسترسی غیرقانونی به فن آوری های خاص ، آزادی کامل برای پیگیری پروژه های پوچی بی نظیر را به من می دهد.

بنابراین ، به صورت قدم به قدم ، قالب خاطرات شخصی من Ice Scream Man یا تولد صنایع Brutherford را به شما ارائه می دهم.

یادداشتهای معلم
معلمان! آیا در کلاس خود از این دستورالعمل استفاده کرده اید؟
یادداشت معلم را اضافه کنید تا نحوه اشتراک آن را در درس خود به اشتراک بگذارید.

مرحله 1: محتوا

Content

من سابقه طولانی در خاموش کردن و تولید تصاویر ، مدل ها و حتی حتی محصولات با هدف صریح و خنده دار مردم را دارم. در اوت سال 2011 من یک doodle دیجیتال کار کردم و آن را در وبلاگ خود به اشتراک گذاشتم که فکر می کردم شاید 8 نفر حتی از آن اطلاع داشتند.

این مدل با برخی از حجم اصلی ایجاد شده در Solidworks آغاز شد ، من ترجیح می دهم بیشتر مدل سازی دیجیتالی خود را در برنامه ای مانند Solidworks شروع کنم زیرا تا آنجا که مدل سازی 3 بعدی می رود ، این زبان مادری من است و واقعاً به من کمک می کند تا مقیاس کار کنم را درک کنم. که در.

هنگامی که من یک شکل اساسی و متناسب داشته باشم ، از اینکه می خواهم به یک برنامه مدل سازی نوع آزاد شکل دیگری منتقل شوم ، خوشحال می شوم.
در این حالت ، این برنامه در واقع تحت عنوان Sensable Freeform نامیده می شود. این برنامه توسط یک دستگاه مجسمه سازی شکاف اجرا می شود که به شما امکان می دهد مدل خود را "احساس" کنید و یک دستکاری مجسمه ای بسیار بیشتر از پرونده دیجیتالی شما را فراهم می کند.
پیشرفت مرحله 1 را مشاهده می کنید که یک هندسه نسبتاً کنترل شده از مرحله 5 بود که در آن من مدل را به شکل ارگانیکی تر می کشیدم و می کشیدم.

در ابتدا من فقط علاقه مند به رندر و نه یک نتیجه واقعی فیزیکی بودم ، اما یک بار تصمیم گرفتم که این محصول را به دنیای واقعی برسانم و این مدل یک سفر دیگر را برای برخی از جزئیات مهندسی به Solidworks برگرداند چون می خواستم پایه را بسازم و مخروط در دو قسمت که به خوبی در کنار هم قرار گرفته بودند.

مرحله 2: به اشتراک بگذاریدShare

بعد از ایجاد پرونده ، آن را در وبلاگ و فیس بوک خود به اشتراک گذاشتم ، که البته فقط به دوستانم می رسم.
همانطور که معلوم است وبلاگ من از آنچه که فکر می کردم دسترسی بیشتری داشت و برای گرفتن بازخورد احتمالی از افراد غریبه الهام بخش بود.
اندکی پس از این من به اینستاگرام پیوستم و برخی از تصاویر را در آنجا به اشتراک گذاشتم و دوباره پشتیبانی افراد غریبه الهام بخش من شد که ادامه دهم.

فروشگاه بازی و سرگرمی
http://www.game-digikala.ir/

مرحله 3: نمونه اولیه

Prototype

Prototype

Prototype

من توانستم از Objet Eden 350v استفاده کنم تا پرونده های 3 بعدی خود را وارد دنیای واقعی کنم.
این فرایند شبیه به چاپگر جوهر افشان است به این دلیل که دستگاه از کارتریجهای مایع رزین برای تغذیه سرهای چاپی متحرک استفاده می کند.
پس از هر بار عبور از سر چاپ ، رزین با نور UV درمان می شود و هواپیمای چاپ فقط کمی از آن خارج می شود.

جسم در یک ماده ژلاتینی از مواد پشتیبانی متولد می شود که در کابینت شستشوی برق برداشته می شود ، مانند عکس عکس دندانپزشکی با فشار آب شلنگ آتش است. پس از آن مدلها در حمام سدیم هیدروکسید (پاک کننده زهکشی) شنا می کنند تا بیشتر مواد پشتیبانی را از بین ببرند ، سپس برای شستشوی نهایی به واشر نیرو باز می گردند.

پس از خشک شدن ، من آنها را با کمی آغازگر کریلون و یک پوشش سریع سریع ، براق بالا برای بستنی و مات برای مخروط ، به آنها ضربه زدم.

مرحله 4: یاد بگیرید و اصلاح کنید

Learn and Refine

Learn and Refine

Learn and Refine

2 تصویر بیشتر

معلوم می شود همه چیزهایی که در ابتدای این مقاله در مورد مقیاس درک گفتم معنی ندارد اگر واقعاً با یک مرجع معقول شروع نکنید.

از آنجا که من نمی دانستم وقتی که پرونده اصلی 3 بعدی را شروع کردم ، قصد تولید این قطعه را داشتم ، من فقط نوعی بال زدن آن در مقیاس بودم. یک خط کش را در کف دستم ریختم و حدس می زنم به اندازه یک مخروط بستنی در مرجع باشد ، می دانم که من مانند گوریل دست هایی دارم ، بنابراین حتی برخی از تنظیمات محافظه کارانه را انجام داده ام تا سعی در امنیت داشته باشم.

من حدس می زنم به اندازه کافی محافظه کار نبودم زیرا نمونه اولیه بسیار جذاب به نظر می رسید اما 30٪ بزرگتر از یک مخروط واقعی بود.

دست غول پیکرم را روی یک مخروط بستنی واقعی گرفتم و مدل خود را نجات دادم و دوباره آنرا چاپ کردم.

این بار من می دانستم که قسمت چاپ شده برای یک قالب استاد خواهد بود ، بنابراین در اتمام آن دقت بیشتری کردم.
بسیاری از کت های آهسته آستر برای پر کردن بافت کوچک که ذاتی در فرایند چاپ است ، سپس ماسه سنگ ریز بسیار زیادی برای صاف کردن آن است. این به دنبال چند لایه براق بر روی بستنی بود تا مطمئن شدم قالب من با سطح براق و مات روی مخروط مات می شود تا تضاد خوبی در مواد و رنگ داشته باشد.

تصویر بستنی آبی و مخروط خاکستری استاد پس از همه آمادگی است.

مرحله 5: از همه اخراج شده و به حالت فراتر بروید

Get All Fired Up and Go Way Overboard

در این مرحله که من استاد کردم ، در حال فکر کردن در مورد ساختن قالب تک سیلی و ریختن قطعات رزین جامد هستم اما همه اتفاقات ناگهانی شروع به دمیدن در اینستاگرام و توییتر می کنند و من صدها ایمیل را می گیرم که می پرسند یخ کجاست؟ جیغ مرد در دسترس است

من شروع به جستجو به روش های مختلف برای تولید مرد فریاد یخ در تعداد بیشتری می کنم. من به راحتی می توانم این پروژه را در چین درست کنم و با آن انجام شود. در حقیقت احتمالاً ارزانتر و آسان تر از جایی است که من به پایان رسیدم.

در عوض من شروع به تمیز کردن اینترنت برای تجهیزات تولید کوچک کردم ، مدتی نگذشت که یک دستگاه روتختی پرنعمت را پیدا کردم. این مدلی بود که در دهه 60 و 70 به طور گسترده تولید شد و به عنوان وسیله آموزشی به مدارس حرفه ای فروخته شد. اما در واقع مناسب برای مقیاس این نوع از اسباب بازی های جمع کننده است. داستان این بود که توسط مدرسه خریداری شده است و هرگز روشن نمی شود . امتیاز !!! وقتی ماشین وارد شد به نظر می رسد که داستان درست است ، دستگاه تمیز بود و عناصر گرمایشی به نظر می رسید که هرگز داغ نمی شوند متأسفانه کل واحد در هنگام ترابردن شکسته شد.

من توانستم آن را بازسازی کنم ، شاید بعداً یک دستورالعمل کامل را برای بازسازی یک قالب چرخشی پرنعمت انجام دهم.
در حال حاضر ، کسی باهوش تر از من قبلاً یکی را برای ساختن قالب ساز روتو از ابتدا ایجاد کرده است.
ممنون Psedoreid

مرحله ششم: برخی تصمیم گیری بگیرید و چند قالب درست کنید

در ابتدا قصد داشتم از PVC برای من یخ Scream Man مانند هر سازنده اسباب بازی های خوب طراح استفاده کنم ، من یک قالب تست دمای بالا ساختم و خیلی سریع یاد گرفتم که قصد دارم هزینه بیشتری را در هزینه های انرژی صرفه جویی در گرم کردن اجاق گاز نسبت به من انجام دهم. هر چیز دیگری بود و زمان چرخه این عملیات کوچک بسیار ممنوع بود.

من برخی از تحقیقات را انجام دادم و در نهایت به جایی رسیدم که بیشتر سازندگان اسباب بازی های DIY انجام می دهند ، رزین Urethane.
معلوم می شود اگر آن را در قالب سیلیی استاندارد تحت چرخش با کمی گرما پردازش کنید ، نتایج واقعاً خوبی می گیرید.

نسخه ساده ساخت قالب سیلی:

وقت زیادی را صرف آمادگی استاد خود بعنوان discusse din 4 مرحله این پروژه کنید
خط جدایی را بر روی استاد خود با یک دیوار خشت مشخص کنید
نکته مهم در مورد قالب ریخته گری چرخشی این است که به منافذ یا دروازه احتیاج ندارد زیرا در باز بودن قالب به سادگی مواد را بار می کنید.
دیوارهای اطراف استاد خود را بسازید
سیلی خود را مخلوط کرده و از آن جدا کنید و آن را روی قطعه خود بریزید
-صبر کن
دیوارها را بر روی قالب بچسبانید و دیواره رس را با دقت مراقب باشید تا قسمتی از استاد که اکنون در سیلی بسته شده است را مختل نکنید.
تمام سطوح سیلی جدید را با رهاسازی قالب بپوشانید
دیوارهای جدید بسازید
- مخلوط ، degas ، پور دوم

رونق!!! قالب انجام شد

فرایند ساخت قالب استاندارد است و باید در دستورالعمل خود مستند باشد
اوه نگاه کن

مرحله 7: به کار برویدGET TO WORK

2 تصویر بیشتر

در این مرحله کاملاً شستشو داده می شود ، تکرار شستشو دهید.

من رنگ را به صورت یکپارچه به گالن رزین 1 اضافه می کنم ، سپس فقط مخلوط قسمت A و B را اندازه گیری کنید ، قالب ها را ببندید ، ببندید ، در دستگاه ببندید و روشن کنید.

من فهمیدم حداقل زمانی که رزین برای ژل در قالب می گیرد ، کل مدت زمان لازم برای تثبیت و ساخت حفره های قالب کافی است تا بتوانم قالب ها را از دستگاه و در یک محل مرحله بندی به محض رزین چرخ کنم. ژل زده این هزینه در سرمایه گذاری قالب مقرون به صرفه کمی بیشتر اما زمان تولید من به حداکثر رسیده است.

پس از آماده سازی رزین و آماده بیرون آمدن از قالب ، محصول بیشتر انجام می شود ، مقدار کمی از فلش وجود دارد که در آن قالب باز می شود که با یک دیسک ماسه سنگین تمیز می شود.

قطعات با مقداری الکل تمیز می شوند و مخروط ها با سیانواکریلات (چسب فوق العاده) به پایه وصل می شوند.

پایه با آرم ما مهر شده است . شاید کسی قبلاً در ساخت تمبر دستورالعمل داشته باشد؟
با تشکر از جوولوومو

نسخه امضا شده است ، شماره گذاری شده است و . اوه . به بسته بندی نیاز داریم.

مرحله 8: راه حل های بسته بندی

Packaging Solutions

Packaging Solutions

من واقعاً می خواستم این محصول دارای یک بسته بندی با کیفیت خوب و خوب باشد اما نمی خواهم این بسته هزینه بیشتری را نسبت به خود قطعه به پایان برساند. برای من هم مهم بود که سعی کنم همه چیز در این پروژه را در داخل کشور تهیه کنم ، تاکنون تجهیزات تولیدی و مواد اولیه من تولید داخلی بوده است ، من فقط فکر می کردم اگر بسته بندی نیز خوب باشد ، خوب خواهد بود.

یکی از مزیت های مهم من ، همسر شگفت انگیز من ، تامارا پتروسینو بود. او یک تصویرگر خارق العاده است که طنز عجیب من را می گیرد. او در هیچ زمان از گرافیک الاغ ضربه برای بسته استفاده نکرد.

ما با استفاده از مواد چاپی و برش خورده سفارشی بازی کردیم و در نهایت یک جعبه سهام پیدا کردیم که کاملا مناسب محصول باشد و سپس ما توانستیم از یک تهیه کننده محلی دیگر ، یک اسلایس ساده را روی آستین تهیه کنیم.

مرحله 9: اکنون شما تجارت کرده اید

Now You've Got a Business

در بعضی از مراحل در طی این روند ، فهمیدم که ایده خوبی است که بتوانم کل پروژه را به عنوان یک تجارت واقعی رفتار کنیم ، زیرا تا این زمان به یک حفره غول پیکر تبدیل شده بود که دوست داشتم تمام پولم را بریزم.

با یک حساب کاربری و یک وکیل صحبت کنید ، یک llc ، s-corp یا هر آنچه را که توصیه می کنید تشکیل دهید

پرونده کار مالیاتی فدرال و ایالتی را تشکیل دهید

اگر شما در وب کار می کنید و یک طراح و برنامه نویسان وب نیستید (همانطور که من نیستم)
کسی را که هست استخدام کن

اگر نمی خواهید با سبد خرید قفسه و پردازنده پرداخت (مانند من)
تحقیق خود را انجام دهید و درک کنید که به چه چیزی وارد می شوید

تصمیم بگیرید کدام یک از پرداختها را با هر یک از حساب های بازرگان قبول کرده و اعمال کنید

تصمیم بگیرید در مورد حمل و نقل خود هر چیزی را بدانید که درباره آنها باید بدانید ، آنها برای عملکرد شما بسیار مهم خواهند بود.

هنگامی که تمام این موارد به منظور اسپم کردن HELL است ، از هر کسی که تاکنون حتی کوچکترین علاقه به آنچه انجام می دهد ، نشان داده است.

مرحله 10: کل پول را بپردازید !!!

COUNT ALL THE MONEY!!!

HAHAHAHAHAH بله درست است من به آن نقطه نرسیده ام ، وقتی من این کار را انجام خواهم داد.

مرحله یازدهم: جایی که ما 8 ماه از زمان شروع یخ زدگی یخ جیغ ایستاده ایم

Where We Stand 8 Months Since the Inception of the Ice Scream Man

ما در حال شنا کردن در سکه های طلا به سبک Scrooge Mcduck نیستیم بلکه به 30 کشور ایالات متحده ، کانادا ، فرانسه ، انگلیس ، Sweeden ، ایتالیا ، نیوزلند و سوئیس ارسال شده ایم. هم اکنون ما در نیویورک ، شیکاگو ، ساکرامنتو پاریس ، لندن و رم نیز شرکای خرده فروشی داریم.

برای روشن شدن ، من کاملاً از طریق این توضیحات گفتم "ما" ، ما صنایع بروترفورد هستیم ، صنایع بروتفورد رایان رادرفورد ، تامارا پطروسینو ، یک زن و شوهر گربه و دوستان و اعضای بی شماری هستند که در تولید همه چیز از تولید گرفته تا بسته بندی و حمل و نقل و به اشتراک گذاری همه کارهایی که در اینترنت انجام داده ایم.

ما به اینجا سرگرم کننده بودیم و قصد داریم سرگرم شویم و به کارهای خود ادامه دهیم.

معرفی فروشگاه خانه چین

12 بهترین کیسه خواب برای نوزادان و کودکان نوپا

چگونه به شکل EYEBROWS LIKE حرفه ای استفاده کنید

، ,یک ,قالب ,های ,کنم ,مرحله ,می شود ,را در ,خود را ,که در ,، من ,افراد غریبه الهام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گل پونه سرگرمی پایگاه برتر آموزش و تحلیل سئوی حرفه ای ساخت لایت باکس پلکسی saragholipoor1355 بهترین خدمات هاست و دامنه وبلاگ جدید نگارخانه خاله مهسا مهانیت داستان های کریپی پاستا