محل تبلیغات شما

Imaginary Language مجموعه ای از اشیاء هندسی است که "خلاقیت را تقویت می کند"

فارغ التحصیل کالج سلطنتی هنر ، الساندرا فوماگالی روماریو توضیح می دهد که چگونه پروژه وی Imaginary Language به بازیگران و کودکان ابزارهایی می دهد تا به آنها کمک کند تا در این مصاحبه ویدئویی که توسط Dezeen خلاقانه تر است فکر کنند.

Imaginary Language مجموعه ای از اشیاء هندسی اساسی است که می تواند برای ایجاد انواع مختلفی از اشکال ترکیب شود. کاربران می توانند توابع و معنی را به خلاقیت های خود اختصاص دهند و با آنها بازی کنند.

Royal College of Art graduate Alessandra Fumagalli Romario designed Imaginary Language as a tool to foster creativity in children and actors

Alessandra Fumagalli Romario برای ترغیب خلاقیت ، Imaginary Language را طراحی کرد

روماریو برای تکمیل مدرک خود در طراحی محصول در کالج رویال هنر لندن ، Imaginary Language را به عنوان پروژه فارغ التحصیلی خود توسعه داد.

طبق روماریو ، مجموعه اشیاء برای تشویق تفکر خلاق در کاربران آن طراحی شده است.

فروشگاه اسباب بازی
http://www.gamingtools.ir/

وی در این مصاحبه ویدئویی که توسط دژین در نمایشگاه فارغ التحصیلان کالج رویال فیلمبرداری شده است ، گفت: "این ابزاری برای تقویت خلاقیت است."

Royal College of Art graduate Alessandra Fumagalli Romario designed Imaginary Language as a tool to foster creativity in children and actors

Imaginary Language مجموعه ای از اشیاء هندسی است که می توانند با هم ترکیب شوند

روماریو توضیح داد: "تحقیقات من براساس یک تئوری روانشناختی توسط ایروینگ بیدرمن انجام شده است." وی گفت: "به گفته وی ، مغزهای ما با تقسیم آنها به جواهرات ، که اشکال اولیه هندسی هستند ، قادرند اشیاء را تشخیص دهند."

وی ادامه داد: من این سیستم را طراحی کردم که به کاربر امکان می دهد آن اشکال را جمع کند و فرم ها را بسازد.

کاربران می توانند توابع و معنی را به خلاقیت های خود اختصاص دهند

مجموعه اشکال ساده برای تشویق بازی خلاقانه در کودکان طراحی شده است.

روماریو گفت: "برای من ، خلاقیت یک ارزش بسیار مهم برای یادگیری است." "دیدن بازی کودکان با این بازی بسیار خوب بود ، و اینکه چگونه کودکان مختلف عملکردهای مختلفی را حتی به همان اشیاء اختصاص می دهند."

همچنین می توان از اشیاء به عنوان ابزاری برای کمک به بازیگران در تمرینات نمایشی استفاده کرد.

وی گفت: "من سابقه بازیگری دارم ، بنابراین تصمیم گرفتم آن اشیاء را با بازیگران امتحان کنم و ما یک سری تمرین بداهه آمیز را توسعه دادیم."

روماریو با بازیگران برای توسعه تمرین های بداهه ساز همکاری کرد

فروشگاه بازی و سرگرمی
http://www.game-digikala.ir/

روماریو همچنین یک مجموعه مبلمان مدولار را بر اساس فرم ها و اصول زبان تخیل ساخته است.

وی گفت: "من الهام بخش از فرم های انتزاعی ساخته شده از Imaginary Language برای ایجاد مجموعه ای از مبلمان به نام Creo بود." "Creo از اشکال هندسی ساخته شده است که به لطف یک مفصل ، کاربر می تواند در اشکال مختلف مونتاژ کرده و عملکردی را به آنها اختصاص دهد."

ابزار Volta VR "تولید صوتی را بیشتر بیان می کند"

روماریو اظهار داشت که او فرصتی را برای رشته های طراحی و آموزش محصول برای مکمل یکدیگر می بیند.

وی گفت: "من خودم را به عنوان یک طراح محصول می بینم ، اما فکر می کنم که آموزش واقعا مهم است و من از طراحی برای کودکان و استفاده از طراحی به عنوان ابزاری برای آموزش مردم استفاده خواهم کرد."

Romario همچنین Creo ، مجموعه ای از مبلمان قابل تنظیم را توسعه داد

پروژه های فارغ التحصیل قبلی کالج سلطنتی هنر شامل لباس های قابل ارتقاء برای کودکان و نوجوانان دایزن رایان ماریو یاسین و یک ابزار تولید صدا VR توسط الکس کین است.

معرفی فروشگاه خانه چین

12 بهترین کیسه خواب برای نوزادان و کودکان نوپا

چگونه به شکل EYEBROWS LIKE حرفه ای استفاده کنید

، ,اشیاء ,وی ,language ,طراحی ,imaginary ,imaginary language ,ای از ,مجموعه ای ,را به ,است که ,imaginary language مجموعه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

abhh مهاجرت به کانادا اقامت کانادا آموزشکده نگین کویر دوربین های دیجیتال cargear rama همه چیز درباره ی مهاجرت دوچرخه در تهران نور رسام