محل تبلیغات شما

نحوه انجام ناخن های ژل در خانه

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style: image of nail equipment

بنابراین ، یک داستان کوتاه برای این ناخن ژل در آموزش خانگی وجود دارد. من تقریباً 3 سال پیش برخی از این محصولات را خریدم زیرا فکر می کردم قصد دارم در خانه کارهای ناخن ژل را شروع کنم. من دو بار سعی کردم . و می خواستم هر بار سوراخ دیوار را سوراخ کنم. من نمی دانستم چه کاری انجام می دهم ، و حتی وقتی آموزش ها را دنبال کردم ، آنها برای من کاری نکردند!

سال و نیم گذشته که حداقل یک بار در ماه به سالن رفته ام تا ناخن های ژل خود را انجام دهم. من توجه زیادی به محصولاتی که از آنها استفاده می کردند ، کرده ام ، اما من هنوز تمایلی به انجام ناخن های خود در خانه ندارم. چند مورد وجود داشت که هر چند مرا آزار داد - 1) انجام ناخن هایم خیلی وقت گیر بود! مجبور شدم از سالن ناخن (و به طور معمول 20 دقیقه) به آنجا بروم و سپس به مدت یک ساعت در آنجا باشم و 2) من کسی را پیدا نکردم که کاملاً دوست داشتم به آن بروم. آخرین باری که رفتم ، مردی که ناخن هایم را انجام می داد ، خیلی خوشایند نبود. من به طور اتفاقی ناخن خود را روی خشک کن ناخن زدم و او به من نگاه کرد و به من سخنرانی کرد که چرا باید دست خود را همچنان نگه دارم ، بیشتر مراقب باشم و بعد نگاهش را به سمتم چرخاند.

سوو . این امروز مرا به اینجا هدایت می کند! این دو عامل به من انگیزه دادند که می توانم ناخن های ژل خود را در خانه شلیک دیگری انجام دهم. من طی چند سال چیزهای زیادی آموخته بودم. خوب است ، زیرا اکنون می توانم بنشینم و یک نمایش را در تلویزیون تماشا کنم (چه کسی برای این کار وقت دارد؟ من الان این کار را انجام می دهم) و ضمن صرفه جویی در پول میخ هایم را در خانه انجام می دهم. این یک برد / برد است. اوه ، و هیچ کس به من نگاه نمی کند.

در ابتدا چیزهایی برای تهیه ناخن های ژل در منزل به وسایل نیاز دارید. به خاطر داشته باشید که این یک سرمایه گذاری اولیه است اما چندین بار آن را پرداخت می کند و پس از آن هر ماه رفتن به سالن بسیار قابل توجه خواهد بود منابعی که خریداری می کنید موفقیت شما را خراب می کند یا می شکند ، و همانطور که گفتم ، من تماشا کرده ام که از چه چیزی استفاده کنم و فکر می کنم دلیل بزرگی که من چند بار اول که ناخن های ژل خودم را گرفتم بسیار ناامید شدم ، ناامید شده ام. من تجهیزات لازم برای موفقیت را نداشتم.

وسایل مورد نیاز شما برای ناخن های GEL در خانه لازم نیست:

1. لامپ ناخن. موردی که چند سال پیش گرفتم دیگر برای فروش نیست ، اما من تحقیقات خود را انجام دادم و این یکی گزینه عالی است. این صدها بررسی عالی دارد و تقریباً 1/4 قیمتی است که من برای معدن پرداخت کردم.
  2. استون برای از بین بردن لهستانی. این نوعی است که من آن را خریداری کرده ام و آن را دوست دارم (آن موقع که من این عکس ها را ندیدم. به همین دلیل این عکس دیده نمی شود).
  3. پد پنبه
  4. لهستانی ناخن کلیپ ها را خیس می کند (این باعث می شود که لهستانی خیلی راحت شود)
  5. مایع حذف کوتیکول
  6. پرونده ناخن - من یک فایل ناخن شیشه ای را به شدت توصیه می کنم. این یکی گزینه عالی است!
  7. حذف و برش کوتیکول فولادی - این یکی رو گرفتم و دوستش داشتم اما این دسته کوچک موسیقی جاز عالی برای کلیپ ها و برش کوتیکول است
  8. گیره ناخن
  9. گیره کوتیکول
  10. بلوک بافر ناخن
  11. مالیدن الکل
  12. پیوند PH ، کت پایه و کت بالا - این یک بسته عالی عالی است که در اینجا وجود دارد. مارک های مورد علاقه من لاک ناخن ژل Gelish و OPI است
  13. لاک ناخن ژل - در اینجا برخی از رنگ های مورد علاقه را جستجو کنید. من این رنگ ، این رنگ و این رنگ را خیلی دوست دارم.

انجام ناخن های خود در خانه: یک راهنمای کامل

مرحله 1:

اگر قبلاً لاک ژل دارید ، باید پدهای پنبه ای خود را به 4 قطعه برش دهید ، و هر یک از آنها را با استون خیس کنید. قسمت بالای هر ناخن را بزنید ، سپس ناخن خود را با پد پنبه بپوشانید و سپس کلیپ خیس شده ناخن را بزنید تا در جای خود قرار بگیرد. آن را برای مدت زمان 15 دقیقه نگه دارید. این زمان بسیار خوبی برای تماشای یک نمایش خوب در تلویزیون است!

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style

گام 2:

گیره ها را جدا کرده و با پاک کردن کوتیکول فولادی و خراش دادن ، لاک ژل را شروع کنید. لهستانی باید بلند شود و حذف آن در این مرحله نیز دشوار نیست. اگر اینطور است ، یک پد پنبه ای دیگر با استون را کمی بیشتر بمالید.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style: image of nail equipmenthow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style: image of nail equipment

مرحله 3:

مایع حذف کننده کوتیکول را بر روی کوتیکول های خود بمالید و داخل آن مالش دهید. از دستگاه حذف کننده کوتیکول و اسکرابر استفاده کنید تا کوتیکول های خود را پایین بیاورید و آنها را از ناخن خود جدا کنید. برای جدا کردن کوتیکول ها از ناخن خود از گیره کوتیکول استفاده کنید.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style: image of nail equipment: image of cuticle removerhow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style

مرحله 4:

ناخن های خود را به اندازه دلخواه خود بکشید ، از شکل ناخن برای شکل دادن به آنها استفاده کنید و قسمت های بالای ناخن های خود را خنک کنید تا کمی از لایه بالایی ناخن خود جدا شود. این به لاک ژل کمک می کند که به ناخن های شما بهتر بچسبد.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style: image of nail equipment

مرحله 5:

دستان خود را با آب (بدون صابون) بشویید و همه پوست مرده را برداشته و چاه را خشک کنید. اطمینان حاصل کنید که ناخن ها کاملاً تمیز باشند. برای کمک به خشک شدن ناخن هایتان روی پیوند PH رنگ بزنید.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style: image of Gelish PH Bond

مرحله 6:

یک لایه بسیار نازک از لاستیک ژل روکش پایه را روی ناخن های خود بمالید و به مدت 120 ثانیه زیر نور آن را درمان کنید. به یاد داشته باشید ، لایه را تا حد ممکن نازک تر کنید! این سقوط بزرگ من بود که نتوانستم به خوبی ناخن های ژل را در خانه انجام دهم. شروع به ساختن یک آشفتگی بزرگ کرد. دیگر نه ، خواهر! من درس خود را آموختم.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylethow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style

مرحله 7:

اگر یک لایه لاستیکی روی پوست خود بکشید ، یک لایه از ژل لاک بزنید (به یاد داشته باشید به اندازه نازک ممکن است!) اگر لاستیک را روی پوست خود گرفتید ، قبل از قرار دادن دوباره دست خود در زیر لامپ از مقداری استون استفاده کنید. من همچنین دوست دارم از دندانهای خمیردندان برای پاک کردن مقادیر کمی از کوتیکولهایم استفاده کنم در صورت بروز لهستانی در آنجا. کلید آنها این است که هیچ لایه ای روی کوتیکول های شما ایجاد نشود و یا خیلی سریعتر پوست آنها شروع به لایه برداری می کند. بگذارید لهستانی به مدت 120 ثانیه زیر لامپ درمانی کند ، سپس یک لایه دیگر انجام دهید و 120 ثانیه دیگر آن را درمان کنید. بعضی از لاستیک های سبک تر به یک لایه 3 نیاز دارند و در این صورت ، یک لایه 3 بعدی از لهستانی را انجام دهید و سپس 120 ثانیه آن را درمان کنید.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style

مرحله 8:

روکش بالا را بمالید و به مدت 120 ثانیه آن را در زیر لامپ درمان کنید.

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style

مرحله 9:

یک پد پنبه را در مالیدن الکل خیس کنید و هر میخ را به خوبی بشویید. شما انجام داده اید! لازم نیست صبر کنید تا خشک شود و بدون خراب کردن مانیکور می توانید هر چیزی را لمس کنید. به همین دلیل من عاشق ژل لهستانی هستم !!

how to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Stylehow to do gel nails at home featured by top Utah beauty blog, A Slice of Style

چیزهایی که باید به خاطر بسپارید وقتی که میخ های GEL را در خانه انجام می دهید:

• شما در اولین بار قصد انجام ناخن های ژل در خانه را ندارید! تمرین کامل می شود. صبور باشید و به خودتان اجازه دهید با انجام این کار بارها بیاموزید.
  • ممکن است چند بار اول ناخن های شما به سرعت لایه برداری شود زیرا دوباره از همان ابتدا قرار نیست در این حالت کامل باشید. به یاد داشته باشید ، من 3 سال این کار را ترک کردم و این کار را نکردم زیرا فکر می کردم برای این کار قطع نشده ام! با استفاده از ابزارهای فوق و تمرین ، شما هیچ وقت ملکه ناخن ژل در منزل نخواهید بود.

معرفی فروشگاه خانه چین

12 بهترین کیسه خواب برای نوزادان و کودکان نوپا

چگونه به شکل EYEBROWS LIKE حرفه ای استفاده کنید

ناخن ,، ,های ,یک ,ژل ,انجام ,ناخن های ,خود را ,در خانه ,آن را ,های ژل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ziba1452 آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت جایروس کلینیک وبلاگ سایت همراه مشاور اخبار فناوری و آی تی نگین طبیعت رویکا کهربا فان مجله اینترنتی شهرک مارکت ستاره سهیل