محل تبلیغات شما

بهترین اسباب بازی های بچه ها برای رشد با آنها

BEST TOYS FOR BABIES: Looking for baby gifts - check out these awesome ideas from Busy Toddler; baby toys; baby's first christmas; first birthday gifts

داخل: بهترین اسباب بازی ها برای نوزادان کدام هستند؟ هشدار Spoiler: آنها مجهز به باتری نیستند .

به دنبال بهترین اسباب بازی های نوزادان هستید؟ لیست شما

اسباب بازی ها مهم هستند. آنها برای کودکان نوپا ، پیش دبستانی ها ، و بچه های بزرگ و BABIES مهم هستند.

بله ، اسباب بازی ها برای نوزادان نیز مهم هستند.

ما می دانیم که بازی کار کودک است (ممنون آقای راجرز) ، اما آیا تابحال فکر کرده اید که اسباب بازی ها بهترین ابزار برای این کار هستند؟

نوزادان ما لیاقت بهترین ابزارها را دارند.

مرتبط: به ایده های اسباب بازی بیشتری احتیاج دارید؟ لیست "بهترین اسباب بازی های کودکان و نوجوانان" من را بررسی کنید.

ولی، از کجا شروع کنیم؟ بهترین اسباب بازی ها برای نوزادان کدام هستند؟

با دانستن این موضوع شروع کنید: نوزادان می توانند به طور مستقل بازی کنند و پایه و اساس بازی های آینده اکنون شروع می شود.

چگونه نوزادان خود را در مسیر درست شروع کنیم؟

ما این کار را با اسباب بازی های کودک باز انجام می دهیم که به کودک اجازه می دهد تفکر ، یادگیری ، آزمایش و بازی را انجام دهد. هنگامی که کودک با یک چراغ چشمک زن در یک اسباب بازی می نشیند ، اسباب بازی کودک را سرگرم می کند. ما می خواهیم آن را از راه دیگر.

بیایید خانه هایمان را با اسباب بازی های روباز پر کنیم - بر خلاف "اسباب بازی های ساخته شده و تمام شده" که هدف آنها سرگرم کردن فرزندان ما و انجام کارهای بازی برای آنها است.

اگر کودکی را می خواهید که به طور مستقل بازی کند ، این ابزارهایی است که آنها به آنها نیاز دارند.

به یاد داشته باشید که حتی نوزادان می توانند به طور مستقل بازی را شروع کنند - این فقط مهارت برای بچه های بزرگ نیست.

BEST TOYS FOR BABIES: Looking for baby gifts - check out these awesome ideas from Busy Toddler; baby toys; baby's first christmas; first birthday gifts

آیا اسباب بازی های کودک می توانند تبدیل به اسباب بازی های بچه های بزرگ شوند؟

شما بتا

"اسباب بازی های کودک" لازم نیست که فقط مخصوص نوزادان باشد - در واقع ، علامت یک اسباب بازی عالی است که در کودک رشد می کند.

"اسباب بازی های یک و تمام شده" به سادگی نمی توانند این کار را انجام دهند. کم نور ، چشمک می زند ، که در سن 6 ماهگی چشم آنها را به خود جلب کرده است ، احتمالاً در 2 سالگی قصد لذت بردن از آنها را نخواهد داشت.

همیشه به یاد داشته باشید: اسباب بازی ها جنسیت ندارند

این لیست GENDER NEUTRAL است (مانند همه اسباب بازی ها). همه چیز در این لیست برای BOYS و GIRLS خارق العاده است ، و به همان اندازه همه دوست داشته و مورد استفاده قرار می گیرند.

به ترتیب خاصی .

این ها بهترین اسباب بازی ها برای نوزادان هستند (و اسباب بازی ها عشق و علاقه و استفاده را ادامه می دهند و با آینده به آینده بازی می کنند). این لیست فقط مخصوص نوزادان نیست! از آنجا که این اسباب بازی ها با فرزند شما رشد می کنند ، بسیاری از این وسایل مورد علاقه کودکان سال های بالاتر هستند.

Busy Toddler یک شرکت کننده در برنامه خدمات همکاران Amazon Services LLC ، یک برنامه تبلیغاتی وابسته است. من به عنوان یک همکار آمازون ، از خرید واجد شرایط درآمد کسب می کنم. بسیاری از پیوندهای زیر مربوط به محصولاتی در آمازون است. اطلاعات بیشتر در مورد این پیوندها را در خط مشی افشای من بخوانید.

مکعب فعالیت
ما این مکعب دقیق را از زمان پیرترین من 9 ماه داشتیم - این تنها و تنها هدیه کریسمس او در آن سال بود. اینها گران قیمت هستند اما ارزشش را دارند (به نظر من). پنج سال ، دو کودک دیگر بعد ، و این مکعب هنوز استفاده می شود. این در حال حاضر توجه 25 ماهه من را به خود جلب می کند.

در عوض می توانید یک جدول فعالیت نیز انجام دهید - و این یکی عالی به نظر می رسد.

کتاب شخصی

یکی از علاقه مندی های پسرم در روزهای کودکی خود بازگشت (و هنوز هم - او عاشق این است که از این طریق عبور کند!). نگاه کردن به چهره های آشنا توجه او را خیلی خوب جلب کرد!

مخفی کردن N 'به دنبال زنبور عسل

وقتی می گویم "اسباب بازی های بچه گانه می توانند با بچه ها رشد کنند" ، این یک مثال عالی است. ما این اسباب بازی را به عنوان هدیه کودک برای سومین متولد شده مان (وقتی خواهرش 20 ماهه بود) دریافت کردیم. بین این دو ، آنها هرگز دست از بازی با این کار برنداشتند.

این زنبورهای کوچک بیش از دو سال به طور مداوم با آنها بازی شده اند (و تقریباً 4 ساله).

توپ ها

هدیه من به کودک: شما نمی توانید از توپ با نوزادان غافل شوید و واقعاً نمی توانید از این موارد غافل شوید. چهره های دوستانه و صداهای نرم (زوزه ها و گوش و حلق و بینی) برای کودک مسموم است.

ماشینهای ساده

به یاد داشته باشید که اسباب بازی ها خنثی جنسیتی هستند و دختران کودک به اندازه پسران کودک به این موارد احتیاج دارند. من یکی را دوست دارم به دلیل اندازه و دسته. این برای نوزادان عالی است.

فعالیت واکر

یک اسباب بازی بزرگ برای رشد با یک کودک: هنگامی که کودک بتواند در آن بنشیند ، این نوع اسباب بازی ها به عنوان نوعی "هیئت مدیره مشغول" عمل می کنند اما وقتی آنها راه رفتن را یاد می گیرند ، این یک اسباب بازی فشار عالی است.

اختاپوس Peek-a-Boo

یک اسباب بازی کوچک ساده که به بچه ها کارهای زیادی می دهد! ما این را به عنوان هدیه کودک بدست آوردیم ، به همین دلیل با پسرم بزرگ شد و حتی در سن دو سالگی نیز دوست داشتنی است.

خرس های مرتب سازی

درباره اسباب بازی صحبت کنید که با بچه ها رشد می کند! وقتی کوچکترین فرزند من کودک بود ، این اسباب بازی در یک زمان سرگرم کودک ، کودک نو پا و پیش دبستانی بود. بچه ها عاشق تنظیم این ها هستند ، آنها را نگه می دارند ، آنها را به حرکت در می آورند - و با گذشت زمان ، آنها به یک اسباب بازی ریاضی خارق العاده تبدیل می شوند.

گودال توپ

یک اسباب بازی سرگرم کننده برای کودک و کودک نوپا - و چقدر عالی است که می توانید به راحتی آنرا zip کنید و آن را ذخیره کنید. به علاوه ، با رشد آنها ، این توپ ها به راحتی قابل استفاده هستند .

حیوانات مزرعه

اسباب بازی های حیوانات مزرعه به بچه ها فرصتی عالی برای بازی و یادگیری همزمان می دهند. ما در مورد حیوانات با کارتهای فلش یاد نمی گیریم! این افراد هنوز هم در اتاق (3.5) دختر من به عنوان بخشی از مزرعه خود مستقر شده اند.

اسباب بازی های انباشته

در مورد اسباب بازی های ساده انباشتگی و لانه سازی حرفی برای گفتن وجود دارد. از آنها غافل نشوید - و یک مجموعه را در ماشین نیز نگه دارید. این یک اسباب بازی عالی برای پرواز است.

بلوک

بچه ها هم به بلوک احتیاج دارند! بازی بلوک به توسعه هماهنگی دست و چشم و آگاهی مکانی کمک می کند. این بلوک ها امتیاز بیشتری برای بلوک های حسی نیز دارند.

اسباب بازی های رمپ

اسباب بازی های رمپ برای نوزادان شگفت انگیز است و آنها را در مورد علت و معلول بسیار می آموزد. داشتن یک اسباب بازی رمپ خوب بسیار مهم است!

حلقه های انباشته

دلیلی وجود دارد که این موارد از زمان طلوع وقت کودک وجود داشته است. آنها یک کلاسیک ، بهترین هستند ، شما به مجموعه خوبی از حلقه های انباشته برای کودک نیاز دارید.

اسباب بازی ها را بکشید و بکشید

این تقریباً به اسباب بازی "ساخته شده" یک کودک نزدیک است که من خریداری می کنم ، اما این نوع برای بچه های بی ارزش است. بچه های من عاشق کشیدن و جویدن و کشیدن و آزمایش این نوع اسباب بازی ها بودند.

اسباب بازیهای حمام

اسباب بازی های حمام یکی از اسباب بازی های محبوب کودک من است - چیزی که برای بازی کردن ، اسپل زدن با آنها ، برای تست قوانین جاذبه و آب و جابجایی با آنها. خوب ، شاید کودک آن چیزی را که عمیق نیست ، برود ، اما این اسباب بازی های کوچک کاملاً خوب هستند.

رنگارنگ

آکا یکی از اسباب بازی های مورد علاقه کودک من است که در واقع با کودک رشد می کند. این مجموعه بی نظیری است که بچه های من سالهاست که عاشق آن هستند. آنها این کار را با دوستانشان بیرون می کشند (و دو نفر از این دوستان در خانه خود را پیدا کردند).

این یک اسباب بازی کوچک جادویی است که بچه ها و بچه ها را درگیر می کند. در سنین بسیار زیادی کار می کند.

بهترین اسباب بازی ها برای نوزادان

به یاد داشته باشید ، اسباب بازی ها حتی برای نوزادان چیز بزرگی هستند. اینجاست که پایه و اساس بازی مستقل شروع می شود. بیایید آن را به یک پایگاه خوب تبدیل کنیم

لازم نیست اسباب بازی های زیادی برای تفریح کودک داشته باشید. اما شما باید اسباب بازی های مناسبی داشته باشید.

معرفی فروشگاه خانه چین

12 بهترین کیسه خواب برای نوزادان و کودکان نوپا

چگونه به شکل EYEBROWS LIKE حرفه ای استفاده کنید

بازی ,اسباب ,های ,، ,ها ,کودک ,اسباب بازی ,بازی های ,بازی ها ,بچه ها ,بهترین اسباب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نور رسام ربات اینستاگرام هرآنچه باید درباره برند های مختلف سمعک و انواع آنها بدانید فروشگاه گیوه کرد zeroclient لوازم خانگی افراکالا نسوز کیسه نمک و بالش ضد ارتوروز پنجره چوبی سیمرغ رایانه